Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vejce v inkubátoru

Dobrý den.Čekám snůšku od gekončíku a mám vodní inkubátor.Chtěl bych se zeptat jestli se vejce do vermikulitu zahrabavají,celý,půlka nebo se jen na něj položí.Děkuji za každou radu

Ještě bych se chtěl zeptat jestli je normální že samec leží skoro pořád před kladištěm,když tam samice ale i když není....joo a lucifere děkuji ti za rychlou odpověd.Udělám to jak říkáš.