Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agamy vousaté pár otázek

ahoj, mam otázku asi před dvěma mesíci jsem si koupil samečka a samičku agam vousatých a ještě se mi vůbec nesvlékli.vždy jsem choval hady a všichni se mi svlékli plus minus každý měsíc ale ještěrky chovám poprvé tak bych se chtěl zeptat čím to je. jo a ještě jedna otázka sameček má pořád přivřené oči ale samička je má dokořán tak není možné že je sameček nemocný? díky

věk: to nevím ani mi to nikdo neřek a přiznám se že jsem se ani neptal
velikost: samička 18cm sameček 20cm sameček má výrazně větší hlavu ale měně vzorek na tělě jo a jsou z jedné snůšky
chování: řerou dobře často ikdyž chvíly žere více samec a chvíly zase samička teď zrovna samička.samička je docela aktivní a placha stačí projít kolem terarka a už couvá.samec pořád polehává a hlavně pořád spí.
potrava: v teráriu mají pořád cvrčky a rostlinou potravu(čínské zelí,jabko a teď jsem zjistil že jsou zblázněni do liči)
terárium: docela velké 90x56x50 dole mají písek pár kořenů a břidlice.žarovku mají infračervenou