Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení pro eublíky

Ahoj, je vhodnejsi na topeni pro eubliky topny kamen nebo topne kabely? Koncim se zarovkou a terarko ted budu vyhrivat zespodu. Da se bezne rosit, kdyz mam pod stepkami kabely? Nikdy jsem s nimi nepracovala, diky za kazdou radu.

Terarko je plast - velky box upraveny jako tera. Nevim, vsechny mam na stepkach uz 10 let a spokojenost nejvetsi:) Jde mi spis o to, ze topne kabely musi byt dole, kdezto kamen muze byt zpola zahrabany, takze se nemusi dotykat plastu.. rikam, nevim, nikdy jsem s kabyla nepracovala.