Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna.net - majitel, provozovatel, zakladatel

Ať prohlížím stránky poradny nikde nejsou tyto informace uvedeny.

V záložce kontakty je uveden jen mail.
V záložce Pravidla žádná informace, jen se chce souhlas, že provozovatel může příspěvky dále využívat.
V záložce Reklama opět žádné konkrétní informace, jen v OP je zmínka, že provozovatel je majitelem serveru.
V záložce Podpořte nás je jen uvedeno pár čísel účtů a odkazů na reklamu.

Ptám se "Kdo je provozovatelem a současně majitelem Poradny.net?". Kde má sídlo, jaký má název, IČO, zápis v obchodním rejstříku, atd.
Pokud budu chtít podořit Poradnu - komu přispívám, jak si zkontroluji zda opravdu příspěvek využil na provoz serveru.
Otázek se nabízí mnoho.
Taktéž se ptám kdo je zakladatelem, někdy jsou tu zakladatelé vynášení až do nebe a budovaná jim jakási nedoknutelnost.
Postrádám také seznam adminů či moderátorů.

Myslím si, že tyto informace by neměly být utajeny a je zajisté více navštěvovatelů, kteří by je rádi znali.

Děkuji.

Tak trochu nerozumím - snad na žádné stránce nejsou z celkem pochopitelných důvodů uvedeny relevantní informace o zakladateli. (Nicméně při troše hledání na této stránce ho máte raz dva). Seznam moderátorů v nějakém vlákně visel, asi to bude opět chtít hledat. Ale pokud své dotazy vznesete do kontaktního e-mailu, možná vám na ně odpoví někdo fundovanější. A možná také ne. A nedivil bych se.
A s tím příspěvkem - to je míněno vážně? Už jste někdy kontroloval nějaký příspěvek?