Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera společnost Corallus

Dnešního dne zahájilo oficielně činnost Občanské sdružení Tera společnost Corallus, které jsem založil společně s Honzou Lauermannem. Toto sdružení vzniklo na sklonku roku 2010 po dlouhých přípravách a bojem s naší legislativou, což se vyplatilo. Hlavním cílem je sdružování nadšenců v našem oboru a hlavně rozjezd terarijního kroužku nejen pro děti, o který je až nečekaný zájem. Tímto bych chtěl veřejně poděkovat všem, kteří se na vzniku a spuštění kroužku podíleli a podporují nás ať už svým členstvím, darováním zvířat, potřebného vybavení či radou. Jmenovat nebudu, protože bych určitě na někoho zapoměl, ale dík se týká pár lidí tady z poradny a oni všichni ví, že to patří jim.

V případě, že by tento spolek chtěl kdokoliv z vás podpořit, nebojte se obrátit buď na mne nebo Honzu Lauermanna;-)

zdar:-D,ad.Snbák&Hanz:-),za mne dobrý :-),ani jsem nemusel vědet a podle fotek bych to dal :-)odkud to je :-D:-D.Takže špinavá kolena,gumáky po starším bráchovi delší(tak ohrnuli),sněhule bez vložky(gumáky):-D,nekřičící matky,apod.:-D takže,žádný Prag ,ale vidle.
Děti z vidlí si hrábnou na vše,taky mám pocit,že byla docela tlačenice o to kdo první :-D
Celebrita: je to děčko:-D nejvíce tak 4roky jak tam do sebe otočí tu 1,5l petku;-);-)