Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera společnost Corallus

Dnešního dne zahájilo oficielně činnost Občanské sdružení Tera společnost Corallus, které jsem založil společně s Honzou Lauermannem. Toto sdružení vzniklo na sklonku roku 2010 po dlouhých přípravách a bojem s naší legislativou, což se vyplatilo. Hlavním cílem je sdružování nadšenců v našem oboru a hlavně rozjezd terarijního kroužku nejen pro děti, o který je až nečekaný zájem. Tímto bych chtěl veřejně poděkovat všem, kteří se na vzniku a spuštění kroužku podíleli a podporují nás ať už svým členstvím, darováním zvířat, potřebného vybavení či radou. Jmenovat nebudu, protože bych určitě na někoho zapoměl, ale dík se týká pár lidí tady z poradny a oni všichni ví, že to patří jim.

V případě, že by tento spolek chtěl kdokoliv z vás podpořit, nebojte se obrátit buď na mne nebo Honzu Lauermanna;-)

Přeji hlavně to, aby se podařilo zrealizovat aspoň část plánů, a samozřejmě aby to bylo zábavné a přínosné pro obě strany. Taky dělám s dětmi, studenty, atd. hlavně biologické akce, a je to super. Kdybyste měli zájem o felsumy, v létě budou mláďata více druhů :-)

Jak uvedl Honza, působíme kousek od Karlových Varů.

Díky všem, kteří nabídli (nabídnou) jakoukoliv podporu. Až se kroužek rozjede tak jak má a počáteční chaos se ustálí, určitě nabídek využijeme a budeme Vás kontaktovat. Začátkem týdne se snad podaří spustit i webové stránky našeho sdružení.

Karel

Vzhledem k tomu, že na jedáky nemám koule, tak se bráním zuby nehty i Honzovu nápadu s beruskama. Ale co není, může být. Záleží na přístupu rodičů.

Pošuk: Máš pravdu, jde převážně o děcka z okolních vesnic, takže jejich přístup je o něčem úplně jiném, než u dětí z města. Tyhle děti ví, jak vypadá had, ještěrka či žába ve volné přírodě a těší se na výlety do lokalit, takže uvidíme, jak to pošlape.

JaBula: Díky za nabídku a nebráníme se žádným zvířatům. Jen potřebujeme trochu času a financí. Jakmile budeme vědět, jak si přesně stojíme, budeme určitě kontaktovat všechny, co nám nějaké zvířátko nabídli. Mimochodem, dáme řeč na Aktivu, pokud budeš přítomna;-).

Jo a stránky budou prozatím pojaté hodně jednoduše, ale základní info v nich každý najde;-)

Karel

v zamčených terkách se sklama z conexu

To by snad bylo stejne dostacujici i pro "little hot potato" ne ? ;-) Jasne chapu,to by nemuseli ani urady trebas povolit.. Ale chce to na vsechno cas a pak se najdou i koule.. :-D ad SNBak,zacnes P.baroni a uz se vezes z kopce.. :-D

Zdravím lidi. Již dávno jsem si všiml, že je zde spousta skvělých kreslířů a malířů. Tímto bych si Vás dovolil požádat o pomoc při vytvoření LOGA naší společnosti. Jako motiv si představujeme hlavu útočícího psohlavce s jeho pověstně otevřenou tlamou. Odměnou Vám bude dobrý pocit a smozřejmě chvála z naší strany všude, kde to jen půjde ]:). Za ochotu předem děkuji a své návrhy zasílejte na můj mail. Díky moc - Karel

zdar:-D,ad.Snbák&Hanz:-),za mne dobrý :-),ani jsem nemusel vědet a podle fotek bych to dal :-)odkud to je :-D:-D.Takže špinavá kolena,gumáky po starším bráchovi delší(tak ohrnuli),sněhule bez vložky(gumáky):-D,nekřičící matky,apod.:-D takže,žádný Prag ,ale vidle.
Děti z vidlí si hrábnou na vše,taky mám pocit,že byla docela tlačenice o to kdo první :-D
Celebrita: je to děčko:-D nejvíce tak 4roky jak tam do sebe otočí tu 1,5l petku;-);-)