Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Škrábání" tlamy

Moje půl roční regiuska si otírá si čumák o drsné povrchy..Mám ji už dva měsíce doma,ale nikdy to nedělal,terárium bylo sice cítit po nějakém lepidle,ale krajtu jsem tam dala až po řádném vyvětrání,takže ji nemůže nic drážit.
Všimla jsem si toho včera po krmení,kdy si vylezl na polici a začal tlamičku třít o kameninovou zadní stěnu terária.
V tera žádnou chemii nepoužívám.Terárko jsem čistila parním čističem.
Už se to řešilo tady : http://tera.poradna.net/q/view/160782-nezvykle-cho vani ,ale s tím rozdílem,že tamté krajtě zjevně vadila nějaká chemická látka.
Prosím poraďte mi,co by to mohlo být,netuším,co mu vadí

Díky moc za Vaše připomínky

no já jsem hlavně udělala velikou chybu že jsem jí v novém teru neudělala větrací otvory vím nezodpovědnost a taky asi jí vydili nějaký výpary takže mě to hlavně dělala protože hledala vzduch ale tu tlamičku si otírala i před tím od mala ne pořád prostě občas jednak to dělají že si rovnají panty po papání není to nic vážného taky jsem se bála ale je to prej u nich normální