Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě agamy

Dobrý den,
už delší dobu se připravujina koupi agamy, konečně se mi podařilo vyladit podmínky v teráriu na optimální hodnoty a teď už jen zbývá vybrat "tu pravou", proto se chci zeptat, na co si dát pozor při koupi, o co se zajímat atd. Ještě bych chtěl dodat, že agamu bych chtěl koupit na burze...
předem všem děkuji

Dobrý den,
tak první agama je už nějaký čas spokojeně doma a má se čile k světu, je to samička a nyní jí chci pořídit kamarádku, první je zbarvená pěkně do žluta, teď bych chtěl hezky červenou, nezná někdo chovatele, kde bych takovou senal (je mi jasné, že ju nekoupím za 500 jako tu první)....:)