Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to možné?

Zdravím Vás všechny,

chtěla jsem se zeptat. Mám krajtu královskou, je cca 130 cm dlouhá a je to taková moje šmudlinka. Vždycky tak týden po svleku mi chtěla v pohodě jíst a jak ráda. Jenže teď nechce. Já vím, že co se týče krajet a přijímání potravy, tak takových článků tu je víc. O to mi tak nejde jako spíš o to, že jsme si pořídili domů i potkana, kterého máme na mazlení pro děti. No SiSince (krajtě) dáváme taky potkany, jenže teď prostě potkana nechtěla. Zkoušela jsem i počkat pár dnů a stejnak nic, prostě tam vedle ní seděl jakoby se nechumelilo. A tak mě zajímá, zda je možné že toho potkana nechce, protože když se s ní mazlím tak cítí i toho potkana co máme doma. Takže pach potkana bere jako součást mě (to je docela vtipný) a proto nechce potkana jíst. Není problém zkusit i jiné zvíře (myš, křečka, atd.) jen jsem se chtěla zeptat nejdřív Vás, abych doma nakonec neměla zverimex. ^_^

Za Vaše rady a názory budu moc vděčná...

PS: snad jsem to napsala trochu srozumitelně. ^_^

loading...

sice tady pořád čtu sisinka tohle a sisinka tohle ale nikde není napsany coje sisinka za pohlaví a jak je stará, jestli má cca 130 cm ajeto náhodou sisinák tak bube žrát téměř vždy asi půl roku a stejně celkem dietně, tože něžere ještě není takovej problém jako úbytek hmotnosti-importy mě doma nežrali 11 měsíců a zhubli asi o pár deka uplně minimálně, ato jsem nabízel hlodavce snad všech druhů a kuřátka a vrabce a nic ,to ze začátku potom už vždycky jednou týdně myš nebo potkana přes noc a fakticky až po 11 měsících začly žrát