Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Leguán zelený - červení roztoči

Dobrý den, mému leguánkovi se dneska objevili na tělíčku 2 krvavě červené tečky, jedna se hýbala, soudím, že roztoči. Mám hned valit na veterinu i přes ty mrazy, co řádí venku, nebo mám koupit nějaký přípravek - poraďte prosím jaký a co s ním dělat. Moc děkuji za rady!

Doporučení - a je jich hodně - jsou v tom odkazu v první odpovědi.
Jinak, koupit Frontline, nastříkat si na ruku (ať si na obalu říkají co chtějí) a leguána potřít. Radši nestříkat - mrskne sebou, vletí mu to do očí nebo se toho nadechne... ale hodně podrobností a možností je v tom vlákně. Stačí pročíst.