Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost terra ?

Dobrý den. :-) Chtěl bych se zeptat jestli v teráriu o rozměrech 95-55-40 (D-V-Š) mohu chovat 2 samice ? A nebo jenom jednoho jedince. Nechci chovat 1samce a 2samice =/. Děkuji za rady :)

A ještě bych se chtěl zeptat. Do toho terra nějakou UV zářivku ;-) Ale jakou všude mi radí každý něco jiného a všude píši něco jiného :-/. Myslím si že Narva Reptilight je docela slušná ne ? Určitě lepší něž Repti Glo. A ještě je docela levná. ;-)

linearky jsou slaboucke, byt Narva je dobra znacka. K cemu jsem casem tak nejak u vousatek dosel - vykaslat se na "UV" linearku, dat tam radej kvalitni "obycejnou" s dobrym spektrem, a v terarku udelat vyhrevne misto s topnym kamenem a "uv" kompaktem/usporkou nad nim. Pokud teda uz neni moznost dat tam vybojku. Ciste muj soukromy nazor, nikomu nenutim, treba se i pletu ;)