Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ládví 5.3

Tak založil jsem další téma o burze na Ládví a rovnou chci nabídnout výměnu.

Nechtěl by někdo 5.3.2011 na Ládví vyměnit samce gekončíka nočního (mám) za samičku? Je asi 9 měsíců starý, zvyklý na krmení z pinzety, na obalovaný hmyz, v dobrém stavu. Můžu zaslat i foto. Když tak se někdo ozvěte.

Mám dotaz. Já jsem v Ládví tentokrát nebyl, ale prý tam byly nějaké íranské užovky, o kterých ani prodávající nevěděl, co jsou zač. Prý nějak po 400,-, okolo 50 - 60 cm. Neviděl je někdo? Nemáte náhodou foto nebo kontakt na toho pána? Byl bych moc vděčný, díky...