Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ládví 5.3

Tak založil jsem další téma o burze na Ládví a rovnou chci nabídnout výměnu.

Nechtěl by někdo 5.3.2011 na Ládví vyměnit samce gekončíka nočního (mám) za samičku? Je asi 9 měsíců starý, zvyklý na krmení z pinzety, na obalovaný hmyz, v dobrém stavu. Můžu zaslat i foto. Když tak se někdo ozvěte.

loading...

Tak já se přidám.
pokud by někdo chtěl tak (na objednání) přivezu dva samce Xylotrupes Pubescens (fotky přiloženy).
Ráda bych si na oplátku odvezla nějakou samičku.
Kdyby někdo chtěl ještě mi zbyly nějaké násady zrnokazů (fazole s vajíčky) založené 11.2. za 30,- a ještě bych mohla vybrat nějaké larvy Smaragdesthes africana oertzeni.

AAAchjo,
No tim že se tady budeš dokola ptát ho rozhodně neudáš :-).
Koukni … zadej www.google.cz … do vyhledávání dej „inzerce“ a pověs inzerát všude, kde budeš moci … jedním slovem UTFG!
Dej to na ifaunu, na chov zvířat, na hyperinzerci … co já vim, všude, třeba i na aukro, když se ti bude chtít. Jo a sem do bazaru samozřejmě.
Na burze budeš asi těžko chodit a nabízet návštěvníkům gekončíka a stůl je kvůli němu zbytečný.
Pokud tě to uklidní, řeším podobný problém.

Já nevim … vážně, co si myslíš, že ti tu víc poradíme???

Na CHLÍVKOVÉM stole č. 68 bude tentokrát kromě jiného hostovat i kolega ze stanice přírodovědců s chameleony jemenskými a nejspíš i další zvěří,
po předchozí domluvě bude možné u našeho stolu (resp. pod nim) koupit i rozkrmená mláďata ploskolebců Agkistrodon contortrix pictigaster,
za chlívek mohu přislíbit
Rhacodactylus ciliatus (pagekony řasnaté)- odrostlá mláďata od výrazně tmavých tečkovaných zvířat až po zlatavě zbarvené tečkované jedince
Sklipkany x druhů dle nabídky na www.chlivek.unas.cz (nejnovější aktualizaci stavu budu dělat v pátek odpoledne)
Šváby na krmení i na chov v kolekci celkem 14 druhů (pokud byste měli o nějaké zájem - je lepší se domluvit před burzou, nekteré raritnější druhy beru často jen na vyžádání
Chybět nebudou odchovaná mláďata agam kočinčinských, gekončíků nočních, korálovek a užovek červených, omezené množství polystyrenových termoboxů, plátěné pytlíky, akvarijní rostliny, jávský mech, větší bloky kůry a další drobnosti...
Tak se třeba stavte...

Je to tím, že jsem byla na burze po dlouhé době a nejsem v obrazu nebo Vám také přijdou nějaké ceny nehorázné? Přišlo mi docela šílené za Heteropteryx dilata za pár, i když dospělý (rostou mi poměrně rychle) platit přes tisícovku? ::) A další otázka pro žabology, kolik si myslíte, že se tak pohybuje cena půl ročních až ročních aurátek - jen pro informaci, děkuji.

že cena za dospělou žábu je stejná jako za prcka, to nedává smysl

liší se to o pár korun (většinou cca stokoruny), smysl to má zejména ten, že stejně ani u těch ročních kusů většinou nikdo spolehlivě neurčí pohlaví. To tu cenu tlačí dolů, skoro na cenu mláďat...

Nejsem hadař, ale pro mě byla raritka scink šalamounský za 10 000

Není to had....

Jo na ty koručky jsme koukali taky...importové Corucie nejsou uplně běžné. jenže ta zvířata byla dost zdevastovaná, hodně hubená, navíc to co měl jako trio byli 2,1 ne 1,2.

Tak já sem včera na burze nějakou dobu pobyl, a domů sem si přivezl samici Pituophis catenifer sayi a mám z ní opravdu radost, už dřív jsem po ní pokukoval a teď mi přítelkyně na burze udělala radost :-) Je opravdu krásná, mám z ní radost.

Pak sem pořídil nějaký bromélie do terárek a nějaký ty myšky, holata, cvrčky, sarančata apod :-)..

Mám dotaz. Já jsem v Ládví tentokrát nebyl, ale prý tam byly nějaké íranské užovky, o kterých ani prodávající nevěděl, co jsou zač. Prý nějak po 400,-, okolo 50 - 60 cm. Neviděl je někdo? Nemáte náhodou foto nebo kontakt na toho pána? Byl bych moc vděčný, díky...