Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 5-ti měsíční půst krajty královské

Dobrý den. Obracím se na vás a prosím o radu, zda téměř 5-ti měsíční půst není i pro krajtu královskou (1,5 roku)příliž dlouhá doba. Její poslední potravou byl křeček, a to 19. října 2010. Od té doby potravu stále odmítá. Podmínky v teráriu: Teplota přes den: 26-29°C, přes noc 18-20. Vlhkost se mi nedaří zvýšit na víc jak 50%. Svléká se bez problémů. Váha byla dlouho 400 g až nyní má 380 g, ale nezná se být pohublá. Myslíte že je nutné přejít k umělému krmení? Děkuji za každou odpověď. Jana

Měla bych taky takový dotaz. Máme samce NZ 09/10, 70 cm a 265 g. teplota v terariu přes den 26 - 30, v noci 22 - 24 °C. Myši si lovil tak, že byl schovaný v ukrytu a když okolo něj prošla mys tak vystartoval. Teď uz 4 týdny nežral, protože myši se k domku nepřibližují a on nevyleze. zkoušela jsem ho dávat i do plastové nádoby s myší, ale to nejevil zájem vůbec. Dneska jsem mu myš hodila do terárka , chvíli se za ní lazil, ale pak to vzdal. Mám mu zkusit třeba tu myš předtím omráčit?