Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vinotéky

Vzhledem k tomu, že ve většině vinotékách se dají nastavit dle výrobce teploty v širokém rozpětí (od 8 do 18°C), přemýšlím už dlouho zda by se dala využít k zimování zvířat. V některých předchozích tématech tu už byla možnost využití vinoték zmíněna, ale v recenzích milovníků vína si někteří uživatelé stěžují na hlučnost.
Máte s využitím vinotéky k tomuto účelu někdo nějakou zkušenost? Aby to nebylo zbytečné vyhazení peněz:-/.
Předem díky za každou odpověď, popř.názor.

Moje zkušenost s vinotékama...
1) vysoká spotřeba - zlatá lednice (aspoň teda u peltierů)
2) velmi velmi velmi dlouho se po otevření dostane zase na správnou teplotu (klidně i 24 hodin)
3) termostat o ničem, plus mínus 5 stupňů žádná míra...
m.