Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Způsob krmení rohatky Ceratophrys cranwelli

Zdravím,

měla bych dotaz ohledně způsobu krmení rohatky - moje má necelých 5cm, krmím ji cvrčkama, švábama a občas nějakým moučným červem. Zajímalo by mě, jestli je lepší ji krmit výhradně pinzetou anebo jestli můžu vypustit cvrčky volně do terária a ať se sama snaží, protože jsem četla, že by ji cvrčci mohli pokousat.....? Co je na tom pravdy?
Díky za odpovědi :)

Když jsme u toho krmení, poradil by mi někdo nějaký fígl na krmení z pinzety? Protože ten můj žabák nic, nic, nic a najednou chramstne - já se leknu a s rukou cuknu - žabák mine, a pak už o cvrčka nemá zájem. Z jaký strany je lepší mu cvrčka nastavit, zkoušela jsem to z boku, ze předu, ze zadu i z druhýho boku :) ale výsledek nic moc.....