Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Zdravím mám malou otázečku. Mám dvě 1,5 měsíce staré agamy vousaté a připadá mi,jak kdyby byli náladivé na potravu. Jednou si za den dají,ale né moc a druhej den nemají zájem o cvrčky. Tak se chci zeptat čím to muže být? Všude se píše,že žerou jak protržení když rostou,ale u mne to zatím tak není. Děkuji moc za názory.

podmínky mám dobré si myslím. Terárko je 55,45,65 (d,š,v)z pískoviště písek pořádně propranej vyhřivný místo UVB 10 cm od agamy bodovku mám 40W a teplota je na nejchladnejším místě je 25 stupňů a v terárko je tak kolem 28 až 29 stupnu a pod bodovkou je 40 stupnu. Připadaj mi srašně náladivě některý den jsou akční a některý den se jen nahřívají. Mám je 14 dní doma. děkuji

Já mám doma agamu necelý měsíc a teprve před týdnem začala pořádně žrát, dřív to bylo jak píšete, jeden den se nacpala, lozila po terárku prošmejdila co mohla, druhej den strávila skoro celý v úkrytu a téměř nic nesnědla ale teď už žere tak, jak se všude píše (20 švábů není problém- samozřejmě odpovídající velikosti agamy), já si mylsím, že si ještě úplně nezvykla a že se to ještě spraví....:)

tak snad to bude tím,že ještě není pořádně zvyklá...ale jak toho moc nesežere,tak mi připadá taková ochablá bez sil...hlavně nechávám švaby v misce přes den a když přijdu z práce tak je vybílená,tak nevím jestli něco snědla nebo né,tak hned do misky nasypu šváby..... :-)

já to dělám taky tak, kdyžstojím u terárka, že bych jí je po jednom dávkoval, tka si vezme jednoho, dva a pak už dělá, že nemá zájem, ale když jí je nasypu do misky a vzdálím se, do pěti minut je miska vypucovaná, zbyde tam jen trocha písku, asi abych věděl, že tam byla...:D