Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mládě - hrbolky na páteři

Před týdnem jsem si koupila 5ti měsíční mládě užovky červené. Když jsem ho po pár dnech vyndala z terária, všimla jsem si, že má na třech místech jakoby poškozenou páteř - tvrdý hrbolek a za ním prohlubeň, na pohmat je to zřetelné, na pohled pouze při určité poloze hada. Trošku je to vidět na fotce. Hádě se chová normálně, žralo a vykadilo se. Prosím, máte s něčím takovým zkušenost? Nevíte, co to je? Díky moc!

Tak se zase bohužel potvrzuje, že i mezi hadaři jsou podvodníci. Opakovaně jsem zkoušela kontaktovat chovatele, od kterého jsem hada koupila (věděl, že ho chci na chov), ale dělá "mrtvého brouka". Předtím byl velmi vstřícný a ještě nabízel, ať se určitě ozvu, kdybych měla nějaké otázky k chovu. Škoda, je to ještě mladý kluk. Podepisoval se Jakub Macek, prý bydlí na Praze 4, e-mail: spider-s14@seznam.cz. Kdybyste na něj narazili, tak pozor.

Dnes jsem byl u veterináře s hroznyštohroznyšeaky boule dost viditelné,nechal jsem udělat RTG a zjistili se že má vrozenou vadu páteře něco jako skoliozu páteře. Tak vám doporučuji zajít k veterináři který se zabývá plazy a ecity.