Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agresivní agamka?

dobrý den,máme doma agamku cca 4 měsíce starou,podle mě to vypadá na samičku.Agamka ze začátku otvírala tlamičku nelíbilo se jí když sme jí brali do ruky tak sme jí nechali at si pomalu zvykne,ale poslední dobou je to ještě horší,jak strčíme ruku do terárka otevře tlaminu a vyjíždí a skáče po nás,je to normální chování?všude se píše jak se dá agamka ochočit tak nevím jestli ta naše bude malá agresivitka,nebo jestli se sklidní.děkuji moc za vaše názory a Všem přeji krásný den

mladata jsou akcnejsi, ale ze by nejak agresivni to zas ne. ALe i ty vzteklejsi mladata se nam vzdy s rustem zklidnili a zvykli si. Nevim ale jake mate podminky, jestli neni nejak stresovana, jestli nema proc mit strach (terarko s pristupem zvrchu, prilis nizko - jse nad nim kdyz chodite kolem atd...

dobrý den. Když ty tu byla zmínka o přístupu shora, myslíte že je to nějaký problém? Já mám agamaka starého asi 7 měsíců a doma ho mám 3 dny. Z části je už ochočeny a nechá se vzít do ruky a občas mi po ruce sám vyšplhá. Nepřijde mi že by mu to zatím nějak vadilo. A ještě bych měla jeden dotaz, a sice agamak má konec ocasu (cca půl cm od konce) jakoby zaškrceny. Chovatel mi řekl že to nic není, že se mu to stalo při svlékani. je to možné? Děkuji za odpovědi :-)