Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík Noční Kladište?ano / ne

Dobrý den chci se zeptat když mam 3 samice asi 2 roky stáří,mají mít v teráriu kladiště nebo ne když nemají přistup k samci.(samec ještě dorustá, stářá asi 7 mesicu,ale ještě u sebe nebyli).Tak jsem myslel že např bude dávat i neoplodněná vajíčka tak jestli mít kladiště kdybi snášeli neoplodněná,a nebo či ne? předem děkuji.
Cho2La

zvlášť kladište podľa mňa nemusia mať, ale je napr. výhodné im spraviť úkryt s vlhčeným substrátom, ktorý môžu využívať pred zvliekaním, aj ako potenciálne kladisko. osobne nemám skúsenosti, že by 2-ročné ešte nepárené samice kládli vajcia...