Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sámovaná hrana - co to je ?

Zdravím ... Asi to sem až tak nepatří ,tak to když ,tak smázněte ... Chtěl jsem se jenom zeptat co to znamená když je hrana terárka pouze sámovaná (ne broušená) ?! Dotazoval jsem se na cenu terárka v jednom obchodě ,cituji odpověd´ - Sleva za hranu pouze sámovanou ( ne broušenou ) - 5 % (konec věty chápu) .. Děkuji za případnou odpověd´... Filip

Kedysi mi jedne sklenar brusil komplet rezy na bruske s pasovym smirglom. Hrany boli potom cele matne. Teraz chodim k sklenarovi ktory len smirglom zbehne hrany rezu - ked sa pozriem na rez tak je ciry a jemne hrbolaty ako "praskalo" sklo pri rezani. Takze predpokladam ze to je ten rozdiel.

Samovana
[samovana-hrana.jpg]

Brusena
[brusena-hrana.jpg]