Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvarovací písek

ahoj, chtěl bych v terárku vytvořit pro agamy stupňové terasy, na kterých by se mohli vyhřívat a pod ně schovávat. Řešim problém z čeho je vyrobit a narazil sem na tvarovací písek. Tak se ptám: Máte někdo s ním zkušenosti? nebo můžete doporučit něco jiného? díky za odpovědi.skalic

Měli jsme ten od Zoomedu a nic moc, zvířata to stejně brzo rozhrabou. Akorát u Heliobolů to nějakou dobu vydrželo, ale vyvrtali si v tom naprosto nekontrolovatelný nory. A navíc některá zvířata z toho měla záněty v očích, takže z vlastních zkušeností nedoporučuju.

terarium pro leguana mam udělané na výšku (cca 2000cm) a zada aby mohl nahoru nejedn po větvých z extrudovaného polistyrenu.

mrkni sám... jsou v tom vydlabané díry a přivrtané ,,odpočívadla" pak se to natřelo netoxickým lepidlem a písek na to výsledek :
imag0013o.jpg

netvrdím že je to kdoví jak dokonalé ale stálo to pár korun