Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odhlučnit terárium

Zdravim :) rád bych se zeptal zda by šlo nějak odhlučnit terárium mám hroznýše tudíž jsem hudbu omezil jelikož jakmile zapnu subwoofer tak bych to v teráriu ani já nerozdejchal samozřejmě i hlasitost celkově, ale zároveň mám rád hlasitou tvrdou metalovou hudbu a když teď budu stavět větší terárium (OSB desky) tak mě napadlo zda by to nešlo odhlučnit NĚJAK absolutně me nic nenapadá.. Budu rád když někdo něco navrhne a tak :) a když ne tak mám smůlu :D .. Předem díky Mates ;-)

Vibrace samozřejmě odstranit jdou .. resp. Přinejmenším omezit

Měla by bohatě stačit kombinace Koberec/Guma/Koberec - Gumu volit spíše silnější.

Dále je možnost v použití něčeho takového http://www.computer.cz/DetailPage.asp?DPG=202534&C atId=18849966 - ideálně pod Terarko či subáč

Samozřejmě to není 100% ale rozhodně to pomůže.
Co se týče odhlučnění tak je krajně nereálné s důvodu nutnosti větracích otvorů.

Hodně zdaru.

pokud si nebudeš vyslověně pouštět hudbu "na plný pecky", že z toho budou drnčet okna a samovolně poskakovat nábytek, tak si z toho had zřejmě nic dělat nebude. Taky jsem byla v pubertě, v bytě jsem měla 20 hadů a hromady dalších zvířat a žádný z mých pubertálních projevů v oblasti hudby nikdy neonemocněl ;-) hudba jim nevadí, pokud to příliš neřve... a pokud už to musíš mít jó nahlas, tak to potom vyřeší ta sluchátka a nezdravé to bude jenom pro tebe ;-)