Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odhlučnit terárium

Zdravim :) rád bych se zeptal zda by šlo nějak odhlučnit terárium mám hroznýše tudíž jsem hudbu omezil jelikož jakmile zapnu subwoofer tak bych to v teráriu ani já nerozdejchal samozřejmě i hlasitost celkově, ale zároveň mám rád hlasitou tvrdou metalovou hudbu a když teď budu stavět větší terárium (OSB desky) tak mě napadlo zda by to nešlo odhlučnit NĚJAK absolutně me nic nenapadá.. Budu rád když někdo něco navrhne a tak :) a když ne tak mám smůlu :D .. Předem díky Mates ;-)

pokud si nebudeš vyslověně pouštět hudbu "na plný pecky", že z toho budou drnčet okna a samovolně poskakovat nábytek, tak si z toho had zřejmě nic dělat nebude. Taky jsem byla v pubertě, v bytě jsem měla 20 hadů a hromady dalších zvířat a žádný z mých pubertálních projevů v oblasti hudby nikdy neonemocněl ;-) hudba jim nevadí, pokud to příliš neřve... a pokud už to musíš mít jó nahlas, tak to potom vyřeší ta sluchátka a nezdravé to bude jenom pro tebe ;-)