Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov laboratorních myší

Zdravim, má někdo z vás zkušenosti s chovem myší na roštech? Chceme toto zavést z důvodu nespolehlivosti napaječek centrálního rozvodu. Občas to prostě začne kapat a vytopí se celá bedna - velké ztráty. Ani výrobce si s tim neví rady. Problém je, že na trhu není žádný výběr těchto koncovek. Dík Jirka

Já teda nevím jak to máte vychytaný, ale jak je vysoká ta bedna? A při vytopení do jaké výšky sahá hladina vody? Já jen aby rošt nebyl k ničemu, pokud voda dokonce přeteče...
Osobně bych to řešil jinak než nějakým roštem. Tím si pak akorát ztížíte čištění.

PB