Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PODVODÍK,ZLODĚJ!!!.....NEPOSÍLAT NIC...

Zdravím kolegy teraristy,,,chci poprosit zda má někdo podobnou zkušenost s panem Jan Čtvrtečka,Ústí nad Labem,Poděbradova 3,telefon je 720 128 138. email...používa snad i stále tento..ale asi je bude měnit...turboa4@email.cz....A teď pozor velice obratný podvodník i já dost opatrný jsem naletěl jak malýýý klučina..
Pavouci mu přišli ,ale mi ne a komunikace komplet VYHÝBAVÁ VEZME JEN TELEFON KTERÝ JSTE NEPOUŽILI A KTERÝ NEZNÁ TÍM CO JEDNOU ZKUSÍTE ZAVOLAT JIŽ NEZVEDNE....nic klasický podvod jako s čítanky.Ale jelikož mam takovou povahu pracuji na nápravě,ale néé hned... to má čas,, snad mu budou mé zvířátka dělat jen radost......
Nemáte někdo s tímto pánem podobnou zkušenost děkuji...za každou info...

Jasný,pravda včera jsem spěchal.)).Ale jen pro upřesnění....mněla to být běžná výměna pavouků.Ale bohužel,jak jsem k mé smůle zjistil jen ZÁSILKA z méé strany...a potom už mně tahal jen za nos,KLASICKÝ PODRAZ ...a adresu jsem mu zasílal MINIMÁLNĚ 5 krát,volal,prosil,žádal,)A mimochodem jak všichni víme je na zásilce uvedený odesílatel.Nechť češtináři odpustí pokud je zde chybný výklad...Tak ještě jednou všichni každopádně na na tohoto CHOVATELE velký pozor nabízí atraktivní druhy a je velice příjemný POUZE do té doby,než převezme kořist posléze je absolutní konec.jsem idiot stálo mně to 9.500.-Ale nezoufám jsem poučen.
A na závěr nikoho z ÚSTÍ BYCH S TÍMTO VUBEC NESPOJOVAL,JSOU TAM I SUPER POCTIVÝ CHOVATELÉ A LIDI SE KTERÝMA SI ROKY PAVOUKY ZASÍLÁME. .....A něco pro páána chovatele... NA KAŽDOU SVINI SE VAŘÍ VODA!!!!(za chyby a nesrozumitelnost se opět omlouvám)

To,co tu popisuješ je přesný model toho,co se stalo i mě.Také se jednalo o výměnu sklípkanů.Poslal jsem mu pavouky v hodnotě asi 1500 Kč a už třetí týden marně čekám na zásilku.Telefon jsem na něj neměl,dokud jsi ho tady nezveřejnil a na email nereaguje.Jednalo se naštěstí jen o pavouky z mého odchovu a ty,co jsem vyměnil za moje odchovy,takže mi v podstatě vznikla škoda jen za poštovné.I tak mě to hodně naštvalo,protože jsem je mohl vyměnit nebo prodat někomu jinému.Příště si radši každého prověřím,jestli se jeho jméno nebo email nevyskytuje v podobné diskuzi.

Je to vaše blbost. Nemáte posílat zvířata poštou, jestli jsem to správně pochopil... Nechápu jak muže někdo jen tak poslat zvíře balikem. Posíláte balikem chameleona? A co třeba mimino poslat balikem, to už ne, že?

On sice pise, ze posilal chameleona, ale dale mluvi o vlakaci, takze to bylo zjevne vlakem. To se dela bezne a je to jeden z nejsetrnejsich zpusobu prepravy.

Ze sklikany to fakt neni problem, pokud neni -20 nebo naopak v lete +30, tak je to pohodicka. Me takhle bezne zvirata chodi z celeho sveta. Jak jinak by jste k nam chtel dopravit pavouka treba z USA? Pokud cestou chcipne, tak je to holt smula.