Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosnice siná. Rady.

Prosím, potřebovala bych radu - vaše zkušenosti na pár otázek:
Máte někdo zkušenost s odchytáním potravy v přírodě?
Dá se někde sehnat rašelina - co máte jako podestýlku?
Jaké máte zkušenosti s vodopády v teráriu?
Jaké květiny v teráriu pro Rosnice používáte - já mám umělé,ale od nich má žabka poškrábaná lehce záda...
Popř. mail katarinaswar@seznam.cz Děkuji za odpovědi!

Hmyz nasmýkáš do nějaký takový sítě. Dělá se to tak, že v trávě s tou sítí děláš za chůze takový osmičky.
Rašelina se dá sehnat v každým hobby marketu za pár korun.
Zkušenosti s vodopády jsou dobrý (u zvířat, který je potřebují).
Lepší jsou kytky živý. Nějaký bromélie, fíkusy, scindapsus atd....Pěknou fotku pro inspiraci ti sem dával Melda.
Na závěr si neodpustím poznámku, že tohle jsi si měla zjišťovat dávno před koupením zvířete....

Muže mi prosím nekdo poradit, proč moje žabička už měsíc nechce jist?Ja už opradvu nevím,co je špatne...A to mam už doma pořízenou druhú.Tá první byla v pohode,vydržela mi tři roky,ale tahle mi připadá nejaká divná..Myslíte,že je to normální,když je ted v cizím prostředí?Když jsem ji vytrhla z domáciho prostředí?Dekuju..