Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rosnice siná. Rady.

Prosím, potřebovala bych radu - vaše zkušenosti na pár otázek:
Máte někdo zkušenost s odchytáním potravy v přírodě?
Dá se někde sehnat rašelina - co máte jako podestýlku?
Jaké máte zkušenosti s vodopády v teráriu?
Jaké květiny v teráriu pro Rosnice používáte - já mám umělé,ale od nich má žabka poškrábaná lehce záda...
Popř. mail katarinaswar@seznam.cz Děkuji za odpovědi!

Muže mi prosím nekdo poradit, proč moje žabička už měsíc nechce jist?Ja už opradvu nevím,co je špatne...A to mam už doma pořízenou druhú.Tá první byla v pohode,vydržela mi tři roky,ale tahle mi připadá nejaká divná..Myslíte,že je to normální,když je ted v cizím prostředí?Když jsem ji vytrhla z domáciho prostředí?Dekuju..