Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekon nocni snuzka

vcera my 1 gekoncice nakladla 2 vejce vzal sem klabycku do nil dal velmikulit navlhcecej a do klabicky ulozil 2 vejce a inkubuji je v terarku u gekonu pri teplote 30 stupnu je to idealni teplota a jaka je nejmensi vhodna jeste vlhklost vajicka vlhcim kazdej den velmikulit poradte

mam ty vajicka v klabicce ve velmikulitu jazdi den je vlhcim teplota 30 stupnu ale do te krabicky sem dal jednu misku na vlhko dost my visichal velmikulit mam je v teralku u gekonu v kolikatem dnu se pozna zda sou vajicka oplodnena dneska ty vajicka bala jakoby mekka mneli mekou skorabku nevite cim to je nejsou uz spatna dekuji za radu

Zaprve nechapu, ze sis to nemohl zjistit predtim, nez ses pustil do vubec porizeni paru a zadruhe vsichni ti tu rikaji ze to staci vygooglit, takze jestli vazne chces ty vajicka tak nebud linej a zacni hledat, ja nasel minimalne 4 odkazy na odchov gekonciku behem 2 minut..
Ale je treba vedet ze noční je noční a ne nočný napriklad... jinak to bohuzel nevyhledas..

napriklad tady..
gekoncik-nocni
Asi měsíc po páření samice klade většinou dvě oválná, kožovitá vejce pod kameny. Mláďata se líhnou z vajec, která jsou umístěná v inkubátoru po 45 až 50 dnech.

* Vlhkost: 80 - 90%.
* Teplota: 27 – 28°C.

ps: nevim jestli je to dobre, gekony jsem nechoval, ale urcite to nebude nic strasneho, pouze me udivuje tvuj pristup..