Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lišaj Smrtihlav - Larva

Ahoj lidi,
chtěl bych se na něco zeptat,na zahradě při pozorování maravenců jsem v zemi našel kuklu.
Vzal jsem ji dumůa na internetu sem našel úplně stejnou kuklu která má být Lišaje Smrtihlava.
Háček je v tom že si pořád nejsem jis jestli to patří jemu protože jsem nenašel jakou má mít kukla velikost.
Takže otázka zní, jakou velikost má mít kukla Lišaje Smrtihlava.
Díky za odpovědi

Ja jsem nasla uplne stejnou a take nevim co to je. Taky jsem nasla fotku larvy masarky a rekla bych, ze to bude ono. Jen bych se chtela zeptat, potrebovala bych vyfotit vajicka ropuchy ve volne prirode, jen nevim, kdy je naleznu. Byla jsem se podivat na zacatku kvetna a nenasla jsem je.