Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odbyt potkanů

Hledám na Praze-Západě (Řevnice, Dobřichovice, Karlštejn, Mníšek p. B.) někoho s velkým hadem, kdo by měl zájem občas mě zachránit od dospělého potkana. Mám krajtu královskou, která často "bez příčiny" nevezme potkana, kterého pak chovám jako domácí zvířátko a občas nabízím. Jenže časem přeroste do velikosti, kterou už krajta nevezme a já nemám, co s ním... Díky moc za nápady! Domluvíme na 605 159 960.

Určitě se najde někdo, kdo si potkana vezme nebo odkoupí. Ono je totiž jedno, jestli si ho vezme od Vás nebo koupí ve zverimexu. Tam se totiž často potkani, které had odmítnul (had na prodejně), vrací zpátky do klece a jsou dále nabízeni k prodeji. Ze zkušenosti vím, že i hadaři chodí vracet do obchodu potkany, když jejich had zrovna nežere.