Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blaptica dubia - šváb argentinský

Dobrý den, mám svůj chov těchto švábů a měla bych dotaz ohledně kokonů od samiček. Vždy když od samičky kokon odpadne, tak kokon po chvíli seschne. Čím to je? Je to normální? Nikde totiž nevidím malé švábíky. Jak dlouho trvá než se vylíhnou z kokonu švábíci? V čem může být chyba? Dříve jsem i malé šváby viděla, ale ted již dlouho nic. Cca ob dva dny nacházím nové kokony, ale malý šváby nikde. Prosím o rady v čem to vězí. Děkuji. Hanka

Dobrý den, tak to jste mi moc nepotěšil. :-(. Jsem začátečnice a šváby si rozmnožuji pro svou agamu. Můžu nějak zlepšit podmínky švábům aby se malí šváby rodily? Mají dostatek tepla, potravy - ovoce, granule, piškoty, ... Moc děkuji za rady.

Dobrý den, děkuji za upozornění. Je tedy pravda, že je sleduji celkem často. Bylo mi právě divné, že se nikde malí švábíci neobjevovali. No nechám je v klidu, jen jim dám krmení a počkáme co udělá čas. Snad se vše zlepší. Mějte se a děkuji.