Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Perlit

Zdravím,

rozhodl jsem se inkubovat letos na perlitu, jen řeším malý problém. Kolik vody dát? U vermikulitu jsem to poznal zmáčknutím, jenže to u perlitu nejde. Jedná se o vlhký inkubátor a budu inkubovat korálovky.
Děkuji.

nikdo nic, tak napisu ja, byt se nepovazuju zrovna za nevimjak zkuseneho ;)

Pred par lety jsme na perlitu odinkubovali par snusek vousatek. S vodou jsem to nejak moc neresil - zalil perlit prevarenou z konvice dokud do sebe "nasaval". To mi prislo vlhke az prilis - taxem primichal jeste neco malo (10-20% objemu) sucheho. Vylihlo se vse bez problemu, tak to asi bylo takhle OK.