Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodne osvetleni do teraria pro agamu vousatou

dobry den potreboval bych radu ohledne osvetleni meho teraria pro agamu vousatou terarium je o rozmerech 80x40x70 DxSxV chtel bych instalovat toto osvetleni Arcadia D3 Compact Reptile Lamp – pro plazy zde je odkaz http://eshop.farmapython.cz/kompaktni-zarovky/arca dia-d3-compact-reptile-lamp-pro-plazy + bych pripadne dodal nejake bodovky na dotapeni v terariu jedna se o mlade agamy v budoucni je jasne ze terarium bude muset bejt vetsi ale toto by na nejakou dobu mohlo stacit dekuji za vese nazory a napady

jeste linearku na plosne prosviceni - Sylvania activa 60cm treba. Ten kompakt mi prijde zbytecne predrazeny, lucky reptile poslouzi dle mne stejne, ten dosah tam psany je samozrejme nesmysl - s prihmourenim vsech oci bude nejaky smysluplny ucinek tak 15-20cm, dle mne...