Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama přestala žrát

Ddobrý den,
potřeboval bych poradit, mam dvě agamy cca 2 měsíce staré jedna jí uplně normalně (teda spiš hodně) ale ta druha přestala postupně žrát jinak je celkem čilá ale hubne(za 14 dní snědla max. 1 -2 cvrčky deně ale ted uz 3 dny skoro nic). terárko 60x30x30 a uv zářivka (reptilight 15W) topná žarovka pod ní 35°C na druhé strane 28°C. neustále čersvá zelenina i voda, zkoušel sem jim dát i pampelišky.vitamíny exoterra multivitamín. ve stresu není. nejsem upný začateční mam i leguana a gekončíka nočního cca 5 let. vitamíny exoterra multivitamín.
předem děkuji

tak opravdu nevim co sní.

rozhodne existuji lepsi moznosti nez vzdychat na internetovem foru, nedbat na doporuceni, ktera Vam tu nekteri dali a nechavat to zvire s prominutim "chcipat". Uz je mala agama oddelena od te velke? Co zkusit veterinare?