Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem začínám s agamkama...

dobrý den,zdravým všchny :)Prosím o radu máme měsíc a půl stará agamky v.Kupuju jim mikro cvrčky,ale zjistila jsem,že nějakej vyleze dirkou od větrání,můžu jim zkusit koupit ty o něco větší?mám strach aby to zvládly.děkuji za radu:)

moc děkuji:-).jinde mi řekli že kupuji správné,ale říkají tomu mikro :-(,tak krmím v kýblu.nový problém,prosím o radu:koupila jsem zac cvrky,ale teď jsou namixovaní s většími,1.den normílně agamky jedly,ale včera už nic a dnes každá jednoho...:-(.jinak jsou stejné jako vždy.děkuji za poradu