Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výko na terárium pro korálovku

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli nemáte nějakou osvětčenou techniku na výrobu poklopu na terárium. Chci si pořídit korálovku a mám doma velký terárium po potkanovi (100x40x40cm). Klasický s 5-ti skleněnýma stěnama a právě řeším ten poklop. Chci aby tam šlo udělat světlo a aby tam šlo větrat a zároveň aby to šlo i otevírat. Napadlo mě že bych tam přišrouboval plexisklo, dal tam malý pantíky aby to šlo otevřít. A nebo nějaké dřevěné lišty rozdělené na dvě části vázané na sebe taky pantama s nějakou síťovinou uprostřed. Děkuji za odpovědi a váš názor.

Výko na terárium pro korálovku

píše se víko...

mám doma velký terárium po potkanovi

takže to je spíš akvárium.
Vyříznul bych tomu to přední sklo a místo něj udělal dvířka (třeba šoupačky). Nahoru bych nalepil 2 pruhy skla a mezi ně nějakou síťku a je to....
V terárku, který má přístup ze předu se líp manipuluje.