Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nešikovný lovec?

Dobrý den,mám jen takový dotaz.Krmila jsem svého ročního samečka a překvapil mě svým "stylem" lovu.Dala jsem mu dospělou myš a místo toho,aby ji normálně ulovil,zakousl se jí do ocasu,chvíli ji držel a nakonec se na ni celý namotal a začal ji škrtit.Máte s tímhle nějaké zkušenosti,že by se had tak nešikovně lovil?
Tohle se stalo už po druhé,díky za Vaše připomínky.

Dobrý den
Přispěji taky maličkostí. Mám E.c.maurus (0,2) a P.c.breitensteini (0,1). Většinou krmím potravou, ale někdy není k dispozici a dám mrtvou. Řekl bych, že ji hadice škrtí déle, než živou. Opravdu mne zajímá názor zkušenějších. Že by to bylo tím, že hady chybí přirozená obranná reakce živé kořisti, vydechování atd., a proto ji považuje za odolnější?
Předem díky

Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno tak se zeptám tady. Mám ročního samečka P. regius. Pokaždé když lovil tak jedině z úkrytu, když jsem viděla že číhá na kořist tak dostal myš, teď už menší potkany a napoprvé je chytil a sežral v úkrytu. Posledních 14 dní ale vylézá z úkrytů, lozí po celém teráriu jakoby hledal potkana, když mu ho ale dám z pinzety, tak se na něj dívá, ale nic. Teploty v teráriu má pořád stejné přes den 28 - 32°C pod zdrojem v nejchladnějším koutě 25°C a v noci pokles na 22°C.Mohl by být v něčem problém?

zdar:-D docela nechápu,proč já mám vždy takovou smůlu:-D,když je něco poučného:nejsem přítomen..věčná škoda.:-D No nic jedem dál:-D
Musím pokárat pana rybičku!!!Danio ty zde vytahuješ starého věci:-Dviz chlapec z Rakáče aneb Přemkovo noční můra:-D,co když měl Přéma po přečtení nějakou kardio příhodů.:-D
Jinak cool hadař:tak tobě fandím ,pro mne jsi +++ antikamarád:-D:-D bezkokurenční na hooodně dlouho,tak si toho važ:-)

Takovíhle labilové, co si myslej, že všechny strašně dostanou a vyhlásej, jsou snad na všech fórech, ať už se to jedná snad čehokoliv:-D Uplně vidim, co se tomuhle asi honilo hlavou: "To jsou nějaký pošahaný magoři, co si támhle někde množej ještěrky, v kredenci maj cvrčky a v mražáku tuhý potkany, nic jinýho nedělaj, jen čistěj terárka, množej nový cvrčky a mrazej další myšáky..." :-D Tak si z nich pudu dělat p.del...