Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mládě užovky nechce krmení

Dobrý den!

Před týdnem jsme si přivezli dvouměsíční mládě užovky červené - má 35 cm. Včera jsem jí dávala prvně krmení - holátko, podle chovatele žrala bez problémů. Ale u nás se holátka bojí, zprvu ho chtěla rovnou polykat bez náznaku usmrcení a teď se mu už jen vyhýbá. Nechala sem ho v terárku přes noc a nic. Přítel si myslí, že je to holátko moc veliké, je to možné?

Děkuji za pomoc!

Dobry den,
mam na Vas vsetecny dotaz a nechce se mi zakladat nove vlakno. Uzovka cervena mi nakladla 10 vajicek, vsechna vypadaji zdrava a maji tedkon nekdy termin.
Chci se zeptat, muzu pri rozkrmovani pouzit i holata, ktera si zmrazena koupim na mysi farme a pred zkrmenim je jen radne rozmrazim? Nebudou se do budoucna "bat" zivych holat?
Dekuju za odpovedi :)

zdar:-D to je pořád záhad.
a.d.To-mash-neboj mikuláše v letě:-D:-D.Ono někdy méně znamená více;-).Takže až se vyklubou nech je svléknout a zkus nakrmit.Pokud nebudou žrát nech je vycukat 14dní a pokus opakovat.Pak už nastává jen pár možností.:-D:-D
Musíš s nimi politicky promluvit,že pokud nebudou žrát skončí v potravním řetězci.
Pak si vezmi pinzetu s holetem a pokus se je vydráždit(normálně s ním máchej před hubou):-D.
Pokud stále nic(většinou se to stáva u těch pozdějších stran snůšky)normálně je předsudků zazimuj na 1měsíc,teplota cca 12stupnu pak to dají.
Rozmražení:tuto je jednoduchý :-D:vezmeš hrnek, napustíš teplou vodu(40)a dáš je tam rozmrazit(doporučuji oblíbený maminčin(přítelkyně)hrnek),pak bude teplo nejen holatům věř mi:-D:-D:-D.
Co my,ale leží na srdci proč je jenom 10vajec??podle mne ta 0,1 víc jak metr nemá a s věkěm na tom taky nebude valně.