Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UV pre pogonu vitticeps

Zdravím chcel by som sa opýtať aké je najlepšie UV-A a UV-B svetlo pre P.V. ? Ak niekto vie ozvyte sa prosím a pošlite aj nejaké linky najlepšie zo Sloveských stránok za odpovede vopred ďakujem :) Zatial mám EXO-TERA Reptiglo 10.0 13W ale to je podľa mňa nič .

staci. Do te vysky by asi byl problem dat vybojku, takze to reptiglo byt muze (jakkoliv v ne nemam moc duveru). K tem dvem vecem bych jeste pridal linearni zarivku - max. delka jaka tam vejde. Bez UV, jen kvuli dostatku viditelneho svetla. Pokud se bude vyhrivat pod tim RG (tak do 25-30cm od ni, maximalne - hruby odhad) tak by to stacit mohlo, ale chce to terarko i dostatecne prosvetlit jako celek.