Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Dobrý den,
nevíte někdo, jakým způsobem by šlo poslat vousatku, aby byla v jednom dni na místě k převzetí? Jde to vůbec? Vím, že je to pro agamu stresující, ale já nemám možnost osobního převzetí, protože nás dělí 400 Km. Díky.

Samozřejmě nejlepší je osobní odběr, to je bez debat. Posílání poštou nebo kurýrem je vždycky risk. Záleží jen na tobě, jestli to riziko podstoupíš...
Jinak já osobně mám s kurýrem dobrý zkušenosti. Zvíře hlavně musí bejt zabalený tak, aby se mu v krabici nic nemohlo stát.

Poslat agamu kurýrem jde v této roční době v pohodě. Dýchací otvory se zdůvodní uvedením "Květiny" - tak mi to poradili přímo na dráze. Zvířata už oficiálně posílat nelze.
Chce to dobrý rozměr vnitřní krabičky, aby agama nebyla stísněná, ale zbytečně tam neplandala. Prozkoumat seznam kurýrních stanic a časů a může jet. Neboj se toho, je to vyzkoušené. Těch pár hodin v rouzumné teplotě v krabičce vydrží.