Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Dobrý den,
nevíte někdo, jakým způsobem by šlo poslat vousatku, aby byla v jednom dni na místě k převzetí? Jde to vůbec? Vím, že je to pro agamu stresující, ale já nemám možnost osobního převzetí, protože nás dělí 400 Km. Díky.

Poslat agamu kurýrem jde v této roční době v pohodě. Dýchací otvory se zdůvodní uvedením "Květiny" - tak mi to poradili přímo na dráze. Zvířata už oficiálně posílat nelze.
Chce to dobrý rozměr vnitřní krabičky, aby agama nebyla stísněná, ale zbytečně tam neplandala. Prozkoumat seznam kurýrních stanic a časů a může jet. Neboj se toho, je to vyzkoušené. Těch pár hodin v rouzumné teplotě v krabičce vydrží.