Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teraristická burza České Budějovice

Přišla mi zpráva o konání teratistické burzy v Českých Budějovicích.
Jestli má někdo z vás zájem se podívat, nebo prodávat, přečtěte si zprávu níže.

Dobrý den,
možná jsem některé z Vás již oslovila a proto se omlouvám, jestli se opakuji. Na základě zájmu veřejnosti pořádám 1. října 2011 první teraristickou burzu v Českých Budějovicích a všichni bychom byli rádi, kdyby přišlo co nejvíce vystavovatelů i návštěvníků. Burza se koná v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích od 9-13 h. Pro vystavovatele od 08.30 h. Cena stolu je 300 Kč a vstup 30 Kč (děti do 15 let zdarma). Vzhledem k faktu, že jde o první burzu a nelze odhadnout počet návštěvníků, prosím o šíření tohoto mailu teraristické veřejnosti, aby byly vystavovatelé i návštěvníci spokojeni.

Pro své náměty, diskuse a připomínky můžete použít facebook, kde je zřízen
profil: http://www.facebook.com/pages/Teraristick%C3%A1-bu rza-%C4%8Cesk%C3%A9-Bud%C4%9Bjovice/15776864429111 1

Děkuji a těším se na Vaší účast, prosím současně o odpověď, zda budete mít zájem o stůl a Váš telefonický kontakt.

Pro objednání stolu prosím kontaktujte:
Jaroslava Hančová
Tel. 720 685 088
Email: HancovaJarka@email.cz
www.teracb.wz.cz

Obávám se,že burza skončí dříve,než začne.Vzhledem ke třem stovkám za stůl si myslím,že moc prodejců nepřijede.Za stejný stůl třeba v Hradci zaplatím 120,-,v Liberci a Brně 200,-.Sám bych třeba rád přijel s terárkama,ale za benzín bych dal tak 12 stovek,za dva stoly 12 stovek,pak prodám 2 terárka a jsem na svých,akorád že mám zabitý celý den,takže radši nikam nepojedu.Myslím si,že je základ zaplnit stoly,pak si lidé najdou cestu a budou chodit opakovaně.Takže doporučuju,stoly po stovce,a pak je šance na ůspěch.Vím,že na burzách ve městech těchto velikostí kolem sto tisíc lidí se prodá tak 500-600 lístků,tak nemusíte mít strach,že nezaplatíte sál.tot vše

Tak předpověď se bohužel vyplnila. Teraristická burza v Č.B. nebude.
Přišel mi email, tak ho předávám dál.

Dobrý den,
vzhledem k minimálnímu počtu přihlášených vystavovatelů se ruší českobudějoivcká teraristická burza, která se měla konat v KD Vltava 1. října. Případnou další akci se pokusím zajistit v jiném, levnějším místě - o tom budete informování mailem a prostřednictvím facebook stránek.
Děkuji za pochopení
J. Hančová

Bohužel souhlas. Organizátorům jsem v tomto duchu poslal maila, myslím, že zvolili špatnou cestu. Ona ta paní/slečna co to organizuje asi cenu odvodila od ceny sálu, ale pokud to vycházelo takhle draze, tak měla rovnou hledat jiné místo. Snad se jí to podaří přeorganizovat.

No,to je v pr.... !Těšil jsem se,že konečně bude něco i u nás na Č.B.Ale toto by byla 1.burza,tak by určitě nebyla extra zisková.No a pronájemce sálu je sám proti sobě,pokud za sál chce moc.Mohl si natáhnout lidi a do budoucna by měl rozhodně větší kšefty.

zdar:-D ad.Eunectes:-),Pavle copa jsi čekal??dneska je zlá doba a lidi jsou liný někam jezdit.Taky za 300 stůl je tak akorát :-D do Rakous kousek proto ty ceny.O jiných věcech ani nemluvím :-D,ale zase by se nikdo netlačil apod.Za sebe nejraději jezdím na domácí burzu :-D Kd Peklo,tam je bezkonkurenční,to víš sám?nebo se pletu?
Hlavně Plzen je tak nějak uprostřed všech "vejlupků" co znám:-D