Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium d. 125, š.46, v. 79cm, čím ho obsadit

Dobrý den,

mám doma terárium s rozměry 125x46x79 a nevím jakému živočichovi/živočicům by v něm bylo dobře? Měli jsme tam hada, kterého si rodiče odvezli, když se stěhovali a mně nechali terárium. Stále uvažuji, pro jaké zvíře by toto terárko bylo vhodné a nemohu se nějak rozhodnou...Nemám moc zkušeností. Mám doma želvy nádherné ( 8 let) a nevím, zda by bylo možné, dát do terária akvárium a nějaký výběh ven (zase by tam ale nemohly být žádné rostliny (vše zlikvidují), a také by zase vůbec nebyla využita výška terária:-( Prosím Vás o nějaké tipy. V teraristice jsem začátečník, tak se nezlobte za možná hloupý dotaz. Moc Děkuji za pomoct.

Já si právě nejsem jistá, jestli hada, bylo by to asi co se velikosti terárka týče nejlepší, ale nemám k nim moc vztah. A co se týká té agamy, nebylo by to terárium pro ni moc velké? Někde jsem se dočetla, že ve velkém teráriu se některá zvířata necítí dobře .