Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčky - Umieranie

Zdravím chcel by som sa spýtať na to že mám nádrž cvrčkou asi 200 mi ich ostalo a nechal som tam list čínskej kapusty na ktorý som zabudol lebo bol pod vložklou od vajec a teraz som čistil a našiel som tam ako keby larvy také biele a zvyšných cvrčkou som dal do čistého a zdá sa mi že nejak moc umierajú a tak neviem či mám dalej týmto hmyzom skrmovať agamy bradaté

ťažko povedať, možno majú prílišné vlhko a to im vadí (?)... ale je tiež možné, že ak už kupuješ okrídlené (= dospelé), tak hynú aj prirodzene (oni v dospelosti žijú maximálne pár týždňov, ak sa nemýlim)