Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza - Ostrava

Zdravím ... Mám dotaz ohledně této burzy ... Vím že bývali dvě jedna fauna a druhá tera ... Dle aktuálních termínů co jsem našel na netu by měla být tera burza 10.9.2011 , volal jsem projistotu jednomu organizátorovi a ten mi zdělil ,že už je jen jedna burza a to ta fauna ,která by měla být 18.9.2011 ?! Jak to tedy je ? Děkuji ,Filip

Aha ... On mě právě tvrdil ,že jediná tera burza která v Ostravě tedˇ je ,je ta fauna bla,bla ,potom tam ještě je čistě aquaburza ... Toho 10.9. sem se ho ptal a říkal že je právě zrušená ...Tak proto jsem z toho jelen ... Ta fauna tedy stojí za prd říkáte ,?

No, co jsem naposledy byla na faunatrzích, opravdu tam nic moc neměli, ale jinak tam je opravdu dost stolů s teraristikou. Podle mého, když ten a ten chovatel nemá co prodat, tak tam přeci nepojede s prázdnou, ne? :) Já si tam zatím vybrala vždy vybrala krásné zvíře, když jsem tam byla :)

Myslíš,že ty desítky lidí,kteří mají na aquateře na stolech stovky zvířat,jako na potvoru na faunatrhy zrovna nic neměli:-)?Na fauna trhy nikdo chodit nebude,protože sedět někde celé dopoledne a neprodat nic jaksi nemá smysl.Já osobně jsem tam měl cca 80 gekonů různých druhů,prodal jsem jednu felsumu.je to spíše akce,kde se chodí dívat rodinky s dětma.

Ok ,Všem díky :-) Ještě zneužiju tohoto vlákna a chci se optat ,zda by jste mi doporučili i nějakou jinnou burzu v ČR ,která by stála za to i co se týče prodeje tera zvířat (hadů) , nemám zájem o burzy s 10 stoly ,kde chodí očumovat rodiny s dětmi jak do zoo ... :-) Díky