Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza - Ostrava

Zdravím ... Mám dotaz ohledně této burzy ... Vím že bývali dvě jedna fauna a druhá tera ... Dle aktuálních termínů co jsem našel na netu by měla být tera burza 10.9.2011 , volal jsem projistotu jednomu organizátorovi a ten mi zdělil ,že už je jen jedna burza a to ta fauna ,která by měla být 18.9.2011 ?! Jak to tedy je ? Děkuji ,Filip

Ok ,Všem díky :-) Ještě zneužiju tohoto vlákna a chci se optat ,zda by jste mi doporučili i nějakou jinnou burzu v ČR ,která by stála za to i co se týče prodeje tera zvířat (hadů) , nemám zájem o burzy s 10 stoly ,kde chodí očumovat rodiny s dětmi jak do zoo ... :-) Díky