Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - Jedovatí hadi VII.

Dovoluji si založit pokračování "šestky". Zvlášť letos jedovatí hadi zaperlili (tedy spíš jejich chovatelé :-D ), tak jim pojďme trochu zlepšit reputaci. Přikládám malý seriálek. Třeba si někteří při pohledu na nitro zmijí tlamky rozmyslí zbytečně riskovat. Škoda, že to nešlo fotit bez blesku.

[img2230jb.jpg]
[img2232i.jpg]
[img2234wq.jpg]
[img2235so.jpg]
[img2264f.jpg]

Mas pravdu, dnes jsem zkousel krmit boomy a samec po prvnim zvanci opomel mit strach.. Holka jeste dela fory, ale nemuzu chtit zazraky po dvou dnech, co je mam doma..Samec ukazal "zoubky" a neni to zas takova legrace. Tak az se neco povede, tak to do osmicky dam. A toho novyho samce to unese, kdyz to jeste "naredis" mambama.. ;-) A ostatni take..