Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.C.I kožní problém

Dobrý den chtěl bych vás poprosit o radu a pomoc... Můj 1,4 roku starý imperátor se již po druhé nesvlékl zcela sám poprvé když se to stalo minulý svlek tak jsem nebyl dva dny doma a starala se o něj sestra tudíž jsem si myslel třeba špatně rosila nebo něco a nebo jsem já někde pochybil... Dnes se začala svlékat a poctivě a pečlivě jsem rosil už od doby před zakalením očí když začala být matná a opět svlékla jen hlavu a svlek byl roztrhaný takže jsem ji musel pomoci :( Napadlo mě zda to nemůže být tím, že jsem vyměnil žárovku z 60W na 30W tudíž menší teplo dále mě nicc nenapadá teploty v normálu má teplé optimální i studenější místo vodu měním pravidelně žere normálně ... Dále jsem se chtěl zeptat ( předem se omlouvám, že zatím nepřiložím fotky rozbil se nám foťak ) má na hlavičce malinký úplně bílý flíček jako kdyby tam nebyla šupinka a to samé se stalo když se mi škubla když jsem ji pomáhal ze svleku tak jedna šupinka jakoby odpadla a zůstal bílý flíček mohl by někdo poradit co stím nebo jestli např nějakou mastičku a tak ? .... Trápí mě to a doufám, že to není nic vážného předem všem děkuji za ochotu a odpověď mějte se Mates...

Zdravím... Dnes se svlékla a je to horší jak svlékla hlavu strhla stroupek co tam měla a teď má i malou dirku dovnitř hlavičky netekla žádná krev nic ale je to dost vidět mažu jí canestenem a desinfikuji tak sem zvědav ... Ale zajímá mě zda to, že se opět nesvlékla sama bez mojí pomoci může souviset s tím co má na té hlavičce dal jsem jí do vlažné vody a stačilo ji držet a kousek svleku se odloupl a pak už behěm pár sekund byl dole celý a v kuse jediné místo které vážně šlo spatně byla ta hlavička ta byla jak přilepená lepidlem.. Nevíte čím to může být a jestli to může souviset s tou hlavičkou ? Děkuju moc a držte palce :(...