Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terrabazar 17.9.

Zdravím,

jedete někdo? Většinou su tu objeví nějaká diskuze "kdo jede/kdo co veze", ale o tomto nic :) Nebo nemá cenu tam jezdit?

Byl jsem teď chvíli bez auta a prošvihl jak Ládví, tak Plzeň ... Hradec už je trochen z ruky ...

díky

Chlivek (www.chlivek.unas.cz)na terabazaru bude i se "zveri" (ciliati, koralovky, gekoncici, sklipkani, svabi na chov i ke krmeni, strasilky, pakobylky). Krome jineho budeme prodavat i prebytky kaktusu (Rebutia, Melocactus, Ferrocactus...), akvarijnich a jezirkovych rostlin (Stratoites, Pistia, Ceratophylum, Eichhornia, Limnobium, Salvinia), dovezeme i termoboxy mensich a strednich rozmeru, platene pytliky a dalsi "proprietky" souvisejici s teraristikou.
Vedlejsi stul bude patrit Stanici prirodovedcu a jejim chovatelum. K prodeji zde budou ruzne druhy koralovek, uzovek a felzum, pravdepodobne i chameleoni jemensti a hroznysi, zcela urcite i mix nenarocnych pokojovych rostlin pouzitelnzch do terarii, a to za velice priznive ceny.
Tak se stavte...
Co se tyka navstevnosti burzy - bohuzel - smichov to neni...no...

Smim se optat, jaci jedaci

krome jiz zmineneho tam byli jeste navic chrestysi (tusim adamanteus), samec wagleraka a pokud jsou moje informace spravne, madari tam meli kolekci zmijich mrnat z komplexu byvalych urzinek (orlovi, lotievi a asi jeste neco).
Osobne mne zaujali hlavne odchovani ornati (trnorepove), ofeodriska, ktera vypadala, ze musi kazdou chvili klast (ruka mne hodne svrbela), vakoveverky (ty mne ale lakaji uz roky), matamaty, Phylodrias baroni, kolekce varanu (panoptes, salvator, acanthurus, indicus) a tak vubec...bylo to hodne rozmanity, sehnat se doalo opravdu lecos, od gutat az po uroplaty.
Co se tyka prodeje, tak to nebylo taky nebylo nejhorsi.